TR
Hakkımızda

AssistCar Rental 2005 yılında uzun yıllara dayanan tecrübe ile güçlü öz sermaye, dinamik ve profesyonel kadroyu birleştirerek uzun dönem kiralama sektöründeki lider firmalar arasında yerini almak amacı ile kurulmuştur. 2010 yılından itibaren günlük kiralama alanında yatırımlarına hız vermiş ve bugün sektörün lider kuruluşları arasında yerini almıştır.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden, müşteriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetini ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her yıl %30 büyüme hedefi içerisindedir.

AssistCar Rental yurt içinde ve yurt dışında lider havayolu şirketleri, seyehat acentaları, brokerlar ve tur operatörlerinin online çözüm ortağı ve tedarikçisi konumundadır.

Filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmetinin yanısıra şöförlü araç kiralama hizmetide verilmektedir. Filo kapsamı içerisinde ekonomik araç, orta sınıf araç, minibüs ve üst sınıf araçlar bulunmaktadır.

Turizm sektöründe yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ilkesini hizmet politikasının en üst sırasında tutan AsssitCar Rental, Türkiye'nin ulusal anlamda en hızlı büyüyen firmaları arasındadır..

Amerika, Avrupa, Balkanlar ve Arap Emirlikleri üzerinden yılda 200.000 gün seviyesinde rezervasyon hacmi ile ulusal anlamda lider Rent A Car firması konumunda bulunan AssistCar Rental, Türkiye çapında farklı illerde bulunan 24 çalışma ofisi ve 1200 araçlık filosu ve 110 çalışanıyla hem ulusal hem de uluslararası anlamda çalışmalarına devam etmektedir.

2013 yılı itibariyle, uluslarası bir kalite yönetimi şirketi olan İQCERT tarafından;

  • The Best Company
  • ISO 9001-2008
  • OHSAS 18001:2007
  • ISO-IEC

gibi kalite belgelerini almaya hak kazanan AssistCar Rental, uluslararası kalite standartlarına uygun bir marka profili çizmektedir.

AssistCar Rental, son yıllarda oto kiralama sektöründe yapmış olduğu yatırımlar ve kurumsal yapılanması ile birlikte İstanbul Nish İstanbul merkez ofis olmak üzere İstanbul dışı ofisleriyle de hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et