TR
İptal-İade Şartları

İPTAL VE İADE KOŞULLARI


- Ödemeli rezervasyonlarda aracı teslim alma saatinden 48 saat öncesine kadar rezervasyon iptal edilirse kiralama ücretinin tamamı ASSİSTCAR RENTAL tarafından iade edilecektir.


Ödemeli rezervasyonlarda aracın teslim edileceği saate 48 saat ile 2 saat arasında kaldığında 3 günlük kiralama ücreti kesilerek geriye kalan tutar ASSİSTCAR RENTAL tarafından iade edilecektir. ( 3 günlük rezervasyonlarda iade yapılmayacaktır.


Ödemeli rezervasyonlarda müşterilerimize ait araçlar teslim alma saatinden itibaren 4 saat bekletilecek olup, bu dört saat içerisinde müşterilerimiz araçlarını teslim alabileceklerdir. 4 saat sonrasında rezervasyon sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek ve ücret iadesi yapılmayacaktır.


Ödemeli rezervasyonlarda eksik belgeler yüzünden teslim alınamayan veya kredi kartının araç teslim anında temin edilmemesi durumlarında 48 saatten az bir süre kalan iptal prosedürü uygulanacaktır.


Kiralayanın kendi isteği ile aracı erken teslim etmesi halinde kalan gün sayısına ait kira ücretin geri iadesi söz konusu değildir.


Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et